14.01.2022 UMW. Co zdać, żeby się dostać?

26 stycznia zapraszamy na spotkanie online pod hasłem „Co zdać, żeby się dostać?”, które zostanie przeprowadzone za pośrednictwem profilu Rekrutacja Uniwersytet Medyczny Wrocław.

Już 7 lutego uczniowie przystępujący do matury muszą złożyć ostateczną deklarację dotyczącą wyboru przedmiotów, które mają zamiar zdawać. Jesteś tegorocznym maturzystą i wciąż nie wiesz, co wybrać? Jeśli myślisz o studiach na uczelni medycznej, przychodzimy Ci z pomocą!

Podczas spotkania poznasz wszystkie 10 kierunków prowadzonych na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu i dowiesz się, co zdać, żeby się na nie dostać. Podpowiemy też, kto najlepiej odnajdzie się na konkretnych kierunkach i jakie cechy i umiejętności warto mieć już na starcie.

Możemy Cię zaskoczyć! Wiesz, że prowadzimy 2 kierunki związane z medycyną, na które można aplikować, nie ucząc się na profilu biologiczno-chemicznym? Zapoznanie się z dokładnymi wymaganiami pomoże Ci zaoszczędzić czas na naukę do kluczowych przedmiotów, rezygnując z tych, które nie są niezbędne do dostania się na interesujący Cię kierunek.

A jeśli chcesz dowiedzieć się z pierwszej ręki, jak to jest studiować na UMW, w trakcie spotkania możesz wymienić się wiadomościami ze studentami wszystkich kierunków.

Program wydarzenia:
16.00 – 16.45 – live na FB na temat zasad rekrutacji i zawodów medycznych
16.45 – 17.15 – chat ze studentami UMW za pośrednictwem Messengera

 

pl_PLPolski